Avansert søk


Resultatene 9/1 er klare

Kveldens vinnere ble Kjell Erling og Børre som også har forsvart ledelsen i klubbmesterskapet.

Men det er langt igjen og for dem er det bare en vei.


KORRIGERING 10/1-2018:

Det var en feilregistrering på spill 6, der det for par 8 vs 3 var ført 4Sp Ø, men skulle være 4Hj N med 13 stikk. Dette medførte et par endringer på resultatlisten, bl.a. at par 8 og 5. so.m opprinnelig lå på delt tredjeplass ble splittet slik at par 8 tok tredjeplassen alene og par 5 da havnet på fjerdeplass. Korrigert resultat er publisert.

 

Endringen medførte kun noen få endringer i stillinga i Klubbturneringa, så jeg har ikke publisert endring på denne stillinga, men jeg har oppdatert regnearket slik at riktig poengsummer blir med i beregningen fra og med neste gang.

Simultan 9 januar 2018

Gratulerer til Per og Jonte med seieren foran Joar og Odd
Neste tirsdag begynner klubbmesterskapet

Korrigering av resultatet fra 9/1-2018

Det er gjort en korrigering på spill 6. Se opprinnelig artikkel nedenfor og resultatet.

Terminliste

Terminliste 2018    
 
   
           
           
           
           
  Vår 2018     Andre turneringer Lørdagscafe
  Makkergaranti   Kveldsansvarlig    
Dato Navn Telefon      
04.jan Geir Kvitle 95058412 Hanne     
11.jan Svetlana Lund 92656525 Jan (Thomas)    
18.jan Erling Selfors 93410609 Trude (Sverre)    
25.jan Rita Kofed 91305531 Frits (Sindre)   27.01: Trude
01.feb Maj Kristoffersen 98849169 Trude (Sverre) 3-4 feb: SM 3+4 div  
08.feb Geir Wang 97650831 Hanne (Margrethe)   10.02: Jan
15.feb Jorid Knutsen 99645787 Jan (Sindre) 17-18 feb: KM mix  
22.feb Hans Harald Jenssen 48211409 Frits (Thomas) Årsmøte? 24.02: Hanne
01.mar Birgit Nesseth 95283344 Hanne (Margrethe)    
08.mar Brynhil Lombnæs 99572249 Jan (Sindre)   10.3: Trude
15.mar Tine Krøner 95154051 Mirjam     
22.mar Bjørn Braa 97540599 Trude (Sverre)   24.03: Frits
29.mar Kjell Olav Clausen 97177416 Hanne (Margrethe)    
05.apr Grete Scholl Eriksen 41512154 Jan (Thomas)   07.04: Jan
12.apr Hagbart Nilsen 90600370 Frits (Thomas) 14-15 April: KM par  
19.apr Maudhill Lorentsen 97532040 Hanne (Margrethe)   21.04: Hanne
26.apr Viktor Pettersen 97590023 Trude (Sverre)    
03.mai Ingunn Skre 90846485 Jan (Thomas) 05.05: Ruternålsturnering  
10.mai Siv Lindtvedt 47029191 Margrethe    
17.mai Ikke spillekveld       19.05: Sindre
24.mai Ragnhild Oldernes 99426809 Mirjam     
31.mai Sverre Heggelund 47384862 Sindre   02.06: Margrethe
07.jun Truls Kjeldsen 48116793 Sverre    
14.jun Nina M.Larsen 46407934 Jan   16.06: Vårslippet  
21.jun Ole Th.Soknes 90100647 Hanne      
28.jun Wenche K.Moe 91570482 Trude     30.06: Sverre
05.jul Grethe Storli 48103327 Thomas    
           
           
  Høst 2018        
  Makkergaranti   Kveldsansvarlig    
Dato Navn Telefon      
16.aug Sindre Hellan 95032366 Hanne (Maudhill)    
23.aug Oddbjørg Elvevold 91878826 Trude    
30.aug Frits Olufsen 48890471 Jan (Maudhill)    
06.sep Margrethe Lindquist 96202241 Mirjam    
13.sep Thomas Nissen 46777325 Sindre 15-16 Sept: KM singel
20.sep Hanne Sollid 99023553 Margrethe    
27.sep Gry Berg 91818993 Thomas    
04.okt Wenche Meyer 91645843 Sverre    
11.okt Bjørn H. Larsen 91883521 Frits (Maudhill) 13-14 Okt: KM lag  
18.okt Turid Moldenes 97774165 Maudhill    
25.okt Reinhold Fieler 91364580 Trude    
01.nov Mirjam Gimsøy 91856583 Jan    
08.nov Kyrre Lydersen 99023455 Mirjam    
15.nov Sonja Furuhovde 92262801 Sindre    
22.nov Ole Edvardsen 92413808 Margrethe    
29.nov Trude Krogh 93489477 Thomas    
06.des Stein Eliassen 99032707 Sverre    
13.des Bodil Larsen 47249773 Hanne    
20.des Alf Lund 91876127 Trude     

Årsmøte 27 februar

Saker som skal tas opp til Årsmøte skal være innlevert til forman Jonny Svendby på
mail jsvendby@online.no innen 1 februar