Advanced search


Ny nyhetsartikkel

 Vi starter spillingen den 6 september

Sommerbridge 2018

 


Sommerbridge 2018 SNITT Sum              

7 beste tellende resultater

             
1 Svein H. Andreassen - Harald Gjerde 61,69% 431,83% 64,06% 63,54% 62,50% 60,85% 60,76% 60,74% 59,38%
2 Hege Sundland – Rune Bjelland 57,48% 402,37% 62,50% 59,05% 58,95% 57,99% 56,55% 53,83% 53,50%
3 Per Reidar Karlsen – Svein Erik Høie 57,15% 400,02% 61,46% 60,71% 58,44% 57,29% 55,56% 53,39% 53,17%
4 Terje Rognøy – Ivar Byberg 56,89% 398,21% 68,85% 64,12% 60,71% 58,40% 53,94% 47,40% 44,79%
5 Sverre Snekkevåg - Sverre Olsen 56,13% 392,88% 61,14% 59,33% 57,14% 56,25% 54,31% 53,65% 51,06%
6 Øyvind Haagensen – Bjørn K. Bjørnsen 56,04% 392,30% 62,15% 56,38% 56,17% 55,25% 55,14% 53,77% 53,44%
7 Bjørn Sanne – Kjell Ramsvik 54,25% 379,76% 57,41% 56,79% 56,25% 55,14% 54,01% 50,69% 49,47%
8 Reidar Moen – Kirsti Kluge 53,40% 373,79% 56,66% 56,58% 56,48% 53,27% 52,77% 49,07% 48,96%
9 Anstein Nordhagen – Osvald Byberg 53,12% 371,85% 57,14% 55,65% 53,53% 52,91% 51,39% 51,23% 50,00%
10 Leif Lea - Enok Kvam 52,99% 370,95% 60,74% 58,10% 55,90% 51,56% 48,35% 48,15% 48,15%
11 Bjørn Børre Leinan – Brit Karin Kolnes 52,36% 366,49% 63,43% 55,35% 52,86% 51,54% 50,00% 49,48% 43,83%
12 Inger-Lise Hermansen – Finn Stavenes 51,99% 363,96% 61,90% 58,02% 57,41% 48,85% 46,91% 45,50% 45,37%
13 Odd A. Pedersen – Sophus Jacobsen 51,71% 361,96% 59,38% 55,03% 53,70% 50,62% 48,70% 47,62% 46,91%
14 Karen Mauritzen – Arne Rødne 50,32% 352,25% 56,98% 55,56% 54,69% 52,91% 50,31% 46,61% 35,19%
15 Jazz Rathore- Vera Rathore 48,99% 342,91% 52,91% 52,60% 51,09% 48,35% 48,15% 45,83% 43,98%
16 Paul Høie - Ståle Ualand 46,92% 328,46% 51,32% 48,61% 47,62% 46,35% 45,37% 45,14% 44,05%
17 Paul Høie – Kjell Gunnar Høie 43,85% 306,92% 53,57% 47,53% 46,91% 42,21% 40,05% 38,89% 37,76%
18 Kjell Raymund Goa - Tor Inge Goa 43,20% 302,40% 48,56% 48,15% 43,83% 41,48% 40,75% 40,48% 39,15%

Ny sesong starter 13. september

Brått var sommeren på hell, og vi starter ny sesong fra den 13. september.

Som tidligere spiller vi på "Voksenopplæringa", torsdager kl. 18.

Velkommen!

Sommerturnering 2018 Torsdager

Fra og med 3. mai starter spillekveldene klokken 18:00


Mai 3, 24, 31.

Juni 7, 14, 21, 28.

Juli 5, 12, 19, 26. 

August 2, 9, 16, 23, 30.

8 av 16 kvelder med minst 6 forskjellige makkere teller sammenlagt.

IMP på kveldene, VP sammenlagt 

Sammenlagt under ARTIKKEL

 Vinner: Per Andrè Vincent

Resultater

FOSS Søndag 2.september 2018 på Greåker

FOSS IMP Lørdag 1.september 2018 nær Greåker

Follo 1-maicup på Folkets hus i Ski kl.12:00

KM-Par søndag 22.april 2018 på Musikkhuset-Greåker

Påskebarometer Onsdag 28. mars 2018 kl.18:30 i Marker rådhus - ØRJE

Påskesingel Tirsdag 27.mars 2018 kl.18:15 på Nesodden

Kieler-cup lørdag og søndag 17+18.mars 2018

KM-singel Bøndenes hus - Råde onsdag 14. mars 2018

KM-mix i Ski søndag 4. mars 2018

Romjulsturneringen ØRJE fredag 29/12-2017 

Follo Julecup SKI onsdag 27. desember 2017

Soon BK 75 år Storturnering lørdag 16/12-2017

Ørje-Mix fredag 27. oktober 2017

FOSS lørdag 7. oktober 2017 på Greåker

Kløver-ruterturnering søndag 21. mai 2017 på Nesodden

KM-Nybegynner søndag 21. mai 2017 på Nesodden

KM-Junior søndag 21. mai 2017 på Nesodden

KM-Veteran søndag 21. mai 2017 på Nesodden

KM-Damer søndag 21. mai 2017 på Nesodden

1.mai-cup SKI 1. mai 2017

Påsketurneringen ØRJE 12. april 2017

Påskesingel Nesodden 11. april 2017

KM-par søndag 2. april 2017 på Musikkhuset, Greåker

KM-singel onsdag 29/3-2017 i Råde

KIELER-CUP Lørdag 18-mars 2017

KM-mix Ski søndag 19. februar 2017

Romjulsbridge i Ørje torsdag 29.12.2016

FOLLO JULECUP Folkets hus-Ski tirsdag 27. desember 2016

ØRJEMIX fredag 11/11 kl.18:00 i Marker Rådhus - Ørje

Resultatlister/kampoppsett for KM-lag og SM-lag: Se linker på forsiden

FOSS Musikkhuset søndag 4. september 2016

FOSS Musikkhuset lørdag 3. september 2016

"KM-MIX" Folkets hus i Ski søndag 29. mai 2016

"KM-VETERAN+KM-DAMER" Nesodden søndag 22. mai 2016

"KLØVER-RUTER" Nesodden søndag 22.mai 2016

"FOLLO 1-MAI CUP" Folkets hus i Ski søndag 1.mai 2016

"KM.PATTON" Bøndenes hus RÅDE onsdag 13+20. april 2016

"KM-PAR" Musikkhuset Greåker lørdag 9. april 2016

KLUBBKAMP: GARDER VS. ÅS - Gardarheim mandag 4. april 2016

"KIELER-CUP" lørdag 2 april til mandag 4. april 2016

"PÅSKEBAROMETER" Marker Rådhus - Ørje onsdag 23. mars 2016

"PÅSKESINGELTURNERINGEN" Nesodden tirsdag 22.mars 2016

"ROMJULSTURNERINGEN" Ørje onsdag 30.desember 2015

"SINGELTURNERING" Nesodden tirsdag 29.desember 2015

"FOLLO JULECUP" søndag 27.desember 2015

"GRENSEBRIDGE" Halden lørdag 7.november 2015

"ØRJEMIX" Marker rådhus fredag 23 .oktober 2015

"FOSS-turneringen SØNDAG"  6. september 2015      

"FOSS-turneringen LØRDAG"  5. september 2015

"Askim BK 75 år" - Askim videregående skole lørdag 11. august 2015 - 74 par 

"KM-damer + KM-veteran" Nesodden, søndag 31. mai 2015

"INOVENTIO 1. mai Cup" Råde fredag 1. mai 2015

"KM-par" Greåker lørdag 18. april 2015

"Påsketurneringen" Onsdag 1. april 2015 Marker rådhus, ØRJE

"Singelturnering" Nesodden videregående skole tirsdag 31. mars 2015

"Østfoldmesterskapet for lag" lørdag 21. mars 2015

"KM-Mix" Kolben, Kolbotn søndag 15. mars 2015

"Kieler-Cup" Kielferja, lørdag 28. februar + søndag 1. mars 2015

"KM-Patton LAG" onsdag 18. februar og onsdag 25. februar 2015

"Kløver-ruterturneringen" på Nesodden Søndag 25.januar 2015

"Romjulssingel" Fredrikstad BK musikkhuset Tirsdag 30. desember 2014

"Singelturnering" Nesodden videregående skole Tirsdag 30. desember 2014

"Ørje Romjulsturnering" Mandag 29. desember 2014

"Follo Julecup" Kolben, Kolbotn Lørdag 27. desember 2014

"Kolbotn Jubileumsturnering" lørdag 22. november 2014

"Ørje-MIX" fredag 31. oktober 2014

"FOSS" på Greåker Søndag 7. september 2014

"FOSS" på Greåker Lørdag 6. september 2014

"KM-DAMER og VETERAN Nesodden videregående skole, søndag 25. mai 2014

"KM-PAR" Fjellheim Spydeberg, torsdag 1.mai 2014

"Påsketurneringen" ØRJE, onsdag 16. april 2014

"KM-MIX" Kolben, Kolbotn søndag 6. april 2014

"Østfoldmesterskapet for LAG" Greåker lørdag 1.mars 2014

"Kieler cup" om bord i Kielferja lørdag 1.mars 2014

"Hjerterdamene inviterer" Spydeberg lørdag 1.februar 2014

"Kløver-ruterturneringen" Nesodden søndag 26.januar 2014

"ØRJE Romjulsturnering" mandag 30.desember 2013

"Julecupen" Prinsdal  fredag 27.desember 2013

"Ørje-mix" fredag 1. november 2013

"Tempo BK 80 år" Lørdag 26.oktober 2013

"Foss-turneringen Greåker søndag 8.september 2013
"Foss-turneringen" Greåker lørdag 7.september 2013

"Kløver-ruterturneringen" Halden lørdag 11.mai 2013

"1-maiturneringen i Follo, Vestby onsdag 1.mai 2013"

"Østfoldmesterskapet for LAG" på Folkets hus, Greåker lørdag 20.april 2013

"KM-mix" Kolben,Kolbotn søndag 7.april 2013

"Påsketurneringen ØRJE" onsdag 27.mars 2013

"KM-par" lørdag 16.mars 2013

"Hjerterdamene inviterer" Spydeberg lørdag 16.februar 2013

"Kløver-Ruterturneringen" søndag 27.januar 2013

"Follo Julecup" 27.desember 2012

"Travbridge" Momarken 24.november 2012

"Follo 1.maicup" 2012

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KM-Veteran søndag 21. mai 2017 på Nesodden

 

KM-Junior søndag 21. mai 2017 på Nesodden

 

KM-Nybegynner søndag 21.mai 2017 på Nesodden

 

Kløver/ruterturneringen søndag 21. mai 2017 på Nesodden